Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

הרצאת העצמה
ליווי תהליכי פריון ופודנקאות
תהליכי אימון אישי

נעים מאוד, אני אביבית, אמא כנגד כל הסיכויים.

בגיל 21, ארבעה ימים בלבד אחרי שנחתי מהטיול הגדול אחרי הצבא, בדיקות דם שגרתיות שעשיתי הפכו את עולמי והנחיתו אותי למציאות מאוד מורכבת- התבשרתי שאני חולה במחלה שלא תאפשר לי להיות אמא. מאז יצאתי לטיול של חיי וכיום אני אמא לשלושה מתוקים.

בגיל 21, בהפתעה מוחלטת ובלי שום הכנה מוקדמת, מצאתי את עצמי מתמודדת עם דילמות הרות גורל לגבי זוגיות, אימהות, לגבי החיים עצמם- האם ואיך אחיה?

פעמים רבות מצאתי את עצמי בסיטואציות בהן הסיכויים נראו קלושים עד בלתי אפשריים ודווקא ההתמודדויות הללו גרמו לי לסגל את תפיסת העולם שגם כשנראה שאנחנו במבוי סתום, תמיד יש סיכוי! זה דורש מאתנו לגייס את עצמנו לעצמנו ולשנות דפוסי חשיבה. וזה אפשרי!

הניסיון האישי שלי בהתמודדות עם סרטן דם, טיפולי פריון, שלושה תהליכי פונדקאות שונים בעולם, תרומת ביצית ומהמורות נוספות ומאתגרות בדרך, הפכו אותי לאישה שאני היום- לוחמת חסרת פשרות שתמיד תמצא את הדרך, גם אם זה דורש לעשות התאמות. אבל רק התאמות שאני יכולה לחיות איתן בשלום.

השירותים שאני מציעה

"מה הסיכוי?" הרצאה מעוררת חיים

הרצאה מרגשת ומעוררת מוטיבציה המספרת את המסע האישי שלי. בצמתים המרכזיים בחיי זיהיתי את הצורך להתעשת מהר ולקבל החלטות הרות גורל הנוגעות לחיי ולחיי הסובבים אותי.

ההרצאה מעוררת מחשבה ומשאירה את הקהל עם סימני שאלה לגבי אופן ההתמודדות שלנו עם סיטואציות מורכבות בחיינו, על האחריות האישית והבחירות שלנו, הסיפור שאנו מספרים.ות לעצמנו והשפעתו על חיינו.

ההרצאה רלוונטית לכל מי שחווה משבר במהלך החיים ורוצה להתמקד בסיכוי לצלוח אתגרים בנחישות ועוצמה אישית.

גם כאשר נראה שאין סיכוי, תמיד יש סיכוי!

 

 

סדנאות תהליכיות להתמודדות עם אתגרים

סדנאות לארגונים

הסדנאות יעסקו בדילמות האנושיות והמקצועיות שפוגשות כל אחת ואחד מאתנו, במצבי לחץ ובתנאי קצה. בפיתוח דפוסי חשיבה של קבלת החלטות נכונות ומדויקות לנו ולארגון, תוך נחישות חסרת פשרות. היכולת להתעשת מהר, לחשב מסלול מחדש ולהמשיך הלאה.

עוד בסדנאות, נדון בחשיבות הגמישות המחשבתית, ההתמדה והיכולת לעשות התאמות (כאלו שנוכל לחיות איתן), בדיוק כפי שאני התמודדתי עם כל מה שהחיים זימנו לי.

ואם אני יכולה, כל אחת ואחד יכולים!

ליווי תהליכי פריון ופונדקאות

מתוך תחושת שליחות והניסיון האישי הגדול שלי עם עולם טיפולי הפריון והפונדקאות, אני מלווה רגשית נשים וזוגות המצויים בתהליכים הללו. שלושת ילדי נולדו בפונדקאות במקומות שונים בעולם, שניים מהם גם מתרומת ביצית, כל תהליך היה מסע בפני עצמו.

אין שני לניסיון אישי בחוויות האלו, של מישהי שעברה את התהליכים האלו בעצמה. אני מכירה את התהליך הבירוקרטי וחשוב מכך, את הטלטלות הנפשיות והרגשיות שהתהליכים האלו מציפים, החל מציפייה והתרגשות, דרך פחד וחוסר וודאות.

הניסיון האישי שלי בשילוב עם לימודי הקוצ'ינג, אפשרו לי לבנות סל כלים עצום להתמודדות עם התהליך. אשמח להיות חלק מהמסע שלך ולקיים פגישת הכרות.

תהליכי אימון

"מה הסיכוי?" פונה לכל מי שמאמין ומאמינה שיש סיכוי ולפעמים רק צריך קצת הכוונה למצוא אותו.

לעיתים החיים מזמנים לנו הפתעות לא צפויות ולא נעימות, אני הרי לא היחידה שעלתה בגורל… ולפעמים אנחנו פשוט רוצים.ות להתפתח ולגדול. אני מאמינה שחשוב שנמצא ליווי מעצים שיעביר אותנו תהליך למציאת הדרך, יגרום לנו לחשוב קצת אחרת ויוציא אותנו מאזור הנוחות שלנו.

כל מי שמתמודד.ת עם אתגר בחיים ומחפש.ת את הליווי הזה, אשמח ללוות אותך במסע חייך. יש לי את היכולת לשקף, לדייק, לחשוב מחוץ לקופסה, להפיל אסימונים ולהניע לעשייה. מבטיחה שנלך יחד, יד ביד.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות לאביבית צאיג בר-אור

בנייה ועיצוב סטודיו MOONATY

תפריט נגישות